KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12577056
nr 1257 7056
Guennadi Kalinitchenko
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Guennadi Kalinitchenko, "Paradise". Signerad. Olja på pannå, 61x80 cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 maj 2019
kl 20:06:12
27/5 20:01:12